מה אתם מחפשים מה בלופט? איזור ישוב מחיר מקסימלי
בחר מה אתם מחפשיםselect
מה בלופט?select
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

מגנטים לאירועים בלופט

מגנטים לאירועים בלופט

אירועים מסוגים שונים יכולים לקבל נופך מיוחד בזכות בחירה בלוקיישן מיוחד ולא פחות מכך – בזכות השקעה בפרטים הקטנים. כאשר משלבים מיקום מיוחד עם האירוע הנכון וכאשר דואגים לאווירה הנכונה – כל אירוע הופך לחוויה.
בסקירה הנוכחית נכיר את האפשרות לשדרג אירועים מסדרך גודל קטן או בינוני באמצעות בחירה בלופט איכותי. בנוסף, נראה כיצד תוספת של מגנטים לאירועים מיוחדים בלופט מצליחה להפתיע את החוגגים ולספק להם מזכרת נפלאה.

למגנט את האורחים
לפני שנרחיב מעט על קיום של אירועים בלופט וגם נראה למי זה מתאים, נפתח בכמה מילים על מגנטים לאירועים בלופט. לא משנה אם האירוע המדובר הינו אירוע בעל גוון חברתי או בעל גוון עסקי, אם מדובר על אירוע לעשרה משתתפים או לכמה עשרות ואף יותר, ראוי מאוד למצוא את הדרך להנציח את החוויה המהנה.
את ההנחה הזו קל לעשות באמצעות שילוב של תמונות מושלמות, שמודפסות על גבי מגנטים ייחודיים. שלא כמו תמונות רגילות, שנשמרות בהמוניהן במחשב, כאשר מדפיסים תמונה על גבי מגנט מדובר על דרך נכונה להתרשם מהחוויה ולהציג אותה לראווה. את המגנט עם התמונה האישית מחלקים לכל מי שהגיע ללופט בכדי להשתתף באירוע מלא הכיף והשמחה. תמונת מגנט שכזאת פשוט מתבקש למקם במקום בולט לעין, על המקרר למשל, או על כל לוח או משטח מתכתי אחר, וכך ניתן לזכור את האירוע וליהנות מהחוויה לאורך זמן.

כל אירוע והלופט שלו
לופטים מספקים אווירה צעירה וקצבית לאירועים שונים. לרוב, לא יהיה מדובר על אירועים שנועדו למשתתפים בכמות רבה מאוד אך בהחלט יש לופטים שיכולים להתאים גם לאירועים עם לא מעט אורחים, למשל במקרה של חתונות קטנות.
נוסף לחתונות, קיום של אירועים בלופט והנצחת החוויה תוך שימוש במגנטים איכותיים יכולים להתאים גם:
•    לצורך הצעת נישואים מקורית, שאחריה חוגגים בני הזוג עם כל החברים.
•    לצורך קיום מסיבות רווקים או רווקות, באווירה משכרת.
•    קיום אירועים לחברות עסקיות, אירועי קוקטיל, השקות מוצר, ערבי צוות, ערבי גיבוש.
•    קיום מסיבות של שירה בציבור או ערבי קריוקי מקצועיים או היתוליים.
•    ימי הולדת באווירה מיוחדת, גם למבוגרים וגם לצעירים.
•    בר או בת מצווה באווירה עם "שיק".  
•    מסיבות באווירה ספא, עם מסז'ים, ג'קוזי ועוד.

מצטלמים בכיף
כפי שראינו, ניתן לקיים סוגים שונים ומגוונים של אירועים בלופט איכותי. באירועים כאלה השמחה רבה ומארגני האירוע רוצים, מן הסתם, להנציח את האירוע המוצלח לרווחת האורחים והמשתתפים. לצד שימוש בצילומים רגילים, הפקה איכותית של הרגעים השמחים של האירוע על גבי מגנט נחשבת לדבר החם בעולם האירועים של היום.
את הרגעים המיוחדים אפשר לתפוס באמצעות צלמים מקצועיים שעוברים בין האורחים או תוך שימוש במתחם נפרד לצורך ביצוע הצילומים. בין אם עושים זאת באופן חופשי בכל המתחם, ובין אם עושים זאת במתחם צילומים או בתא צילומים מאובזר, התוצאות שמחולקות לכל האורחים והמשתתפים מספקות מזכרת נפלאה ומכבדות את האירוע ואת המבלים.

סקרים מגלים באופן חד משמעי שהבחירה להעניק לכל המשתתפים באירוע מגנטים עם צילומים איכותיים עושה לכולם טוב על הלב. לא משנה אם מדובר על אירוע מסוג מסיבת חתונה, מסיבת רווקים, חגיגת בת מצווה או כל סיבה אחרת למסיבה, לכל גיל ולכל מצב, כולם שמחים לקבל תמונה אישית המשולבת במגנט במתנה.
כדי להשלים את התמונה כדאי ואף מומלץ להוסיף כיתוב מתאים על גבי המגנט. אפשר להדפיס את התאריך, סוג האירוע, שם המצולמים וכיוצא באלה. ישנה אפשרות גם לספק עיטורים נוספים, מסגרת מעוצבת ואלמנטים נוספים, לפי הצורך.

Save